Celkem 0 položek
0 Kč

ZÁSTĚRKY


Buďte na silnicích v suchu. Zástěrky za návěs pochytají nečistoty ze silnice a podvozek vašeho nákladního automobilu nebo kamionu vám poděkuje. Nabízíme zástěrky na návěs, zástěrky na kamion a další příslušenství pro váš pracovní stroj. V našem sortimentu najdete pouze ověřené a kvalitní zástěrky s garancí.

Zástěrky pro náklaďáky a návěsy

V naší nabídce najdete výborné zástěrky na kamiony, náklaďáky a návěsy. Dejte všem vědět odkud jste a zvolte zástěrky s nápisem CZECHIA. Pokud hledáte originální a značkové zástěrky pro nákladní automobil vyberte si zástěrky DAF, MAN, SCANIA, IVECO, RENAULT, VOLVO a mnoho dalších. Pro snadnější výběr využijte naší filtraci, kde si najdete svou zástěrku dle požadovaného rozměru – ZÁSTĚRKY 60 x 18 cm, ZÁSTĚRKY 64 x 36 cm, ZÁSTĚRKY 240 x 35 cm.

Kontaktujte nás

Pomůžeme vám najít nejlepší lapač nečistot na kamion, náklaďák i návěs. Rádi vám také poradíme s výběrem dalšího vhodného příslušenství. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.