Vážení zákazníci.
Objednávky přijaté od 1.7. - 12:00 hodin budeme expedovat až ve čtvrtek 7.7.2022. V pondělí 4.7 bude kamenná prodejna v Krnově uzavřena.
Děkujeme za pochopení.

Celkem 0 položek
0 Kč

NÁŘAĎOVÉ BOXY

Pokud hledáte vysoce kvalitní a robustní nářaďové boxy do auta, které něco vydrží, jste tu u nás správně. Podívejte se na náš široký výběr kvalitních kufrů a boxů, které jsou určené pro uskladnění nářadí, které potřebujete vozit sebou.


Na našem e-shopu najdete mezi doplňky pro vozidla i boxy na nářadí na návěs a do auta, které se skvěle hodí ne jen pro přepravu nářadí, ale také pro uložení i drobnějších pomůcek a také kotvící techniky. Jsou odolné proti UV záření, palivům a olejům, vysokým i nízkým teplotám. Zkrátka ideální pro vaši výbavu do auta nebo na návěs. Stačí si pouze vybrat správný typ a rozměr, jaký potřebujete. Díky takovému pomocníkovi ušetříte místo, optimálně využijete prostor a navíc budete mít vše přehledně uskladněné a připravené k použití v případě potřeby.

Pokud byste ohledně svého výběru uvítali jakoukoliv radu, neváhejte nás oslovit. Rádi poradíme a pomůžeme s výběrem a nákupem tak, abyste byli spokojeni.