Celkem 0 položek
0 Kč

AUTOCHEMIE

Autochemie je nepostradatelnou součástí péče o vaše vozidlo. Nabízí řadu produktů a chemikálií, které pomáhají udržovat vaše auto v optimálním stavu, chránit ho před nepříznivými povětrnostními podmínkami a prodlužovat jeho životnost. V naší nabídce najdete celou řadu prostředků, které vaše auto vyčistí i udrží v čistotě po hodně dlouhou dobu.


Autochemie pro váš náklaďák

Použití správné autochemie vám může ušetřit čas a peníze na drahých opravách a zároveň zajistit, že váš náklaďák nebo kamion bude vypadat a fungovat nejlépe, jak je jen možné. Vždy postupujte podle návodů na obalu produktů.

S námi získáte záruku kvality. Stačí si u nás vybrat vhodné produkty, které budou vyhovovat vašim potřebám a budou chránit a zlepšovat vaše vozidlo.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete kvalitní autochemie pro váš nákladní automobil nebo kamion a nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812 nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.