Celkem 0 položek
0 Kč

ZAJIŠTĚNÍ NÁKLADU


Přepravujete náklad z místa na místo? A přepravujete ho často? Pak se vám jistě hodí příslušenství pro zajištění nákladu. Přivést do cílové stanice rozbitý náklad je noční můra každého řidiče. Řešení je přitom jednoduché. Zajistit náklad. Platí to i pro ty, kteří náklad nevozí tak často. Právě ti jsou ještě ohroženější skupinou, protože nemají dostatek praxe s převozem nákladu. Upevněte svůj náklad tak, aby se při vaší cestě ani nehnul. Naše nabídka je široká, vybrat si dokáže úplně každý.

Více rozměrů a barevných variant

V naší pestré nabídce zajištění nákladu najdete doplňky a příslušenství, jako kvalitní kontejnerové sítě, upínací pásy, upínací řetězy, upevňovací sítě, podložky proti posuvu, ochranné prvky, zábrany a tyče, bezpečnost práce. Pokud jste v našem sortimentu nenašli produkt, který potřebujete pro zajištění svého nákladu, nezoufejte. Ozvěte se a společně najdeme individuální řešení.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete příslušenství pro zajištění nákladu a nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.