Celkem 0 položek
0 Kč

Zajímavosti a novinky...

Řidičovo koleno: Trýznivý problém a jak ho zdolat

09.04.2024

Dlouhé hodiny strávené za volantem kamionu si mohou vybrat svou daň na zdraví řidiče. Jedním z nejčastějších problémů je tzv. 'řidičovo koleno', nepříjemná bolest, která může znepříjemňovat řízení a omezovat mobilitu. Co ho způsobuje? A jak se s ním dá bojovat?


Proč instalovat přídavné osvětlení na kamion

25.11.2023

Když se zamýšlíme nad vylepšením svého kamionu, obvykle vás jako první napadnou zvukový systém, nové pneumatiky nebo moderní interiér. Přesto je jedním z nejpodceňovanějších aspektů vylepšení vozidla přídavné osvětlení. Ačkoliv může být vnímáno jako pouhý estetický prvek, přídavné osvětlení nese mnohem hlubší význam, zejména co se týče bezpečnosti a zdůraznění individuálního stylu.


Materiály palivové nádrže

28.04.2023

Palivové nádrže jsou klíčovou součástí motorových vozidel, strojů a dalších zařízení, které používají palivo. Je tedy důležité zvolit správný materiál pro nádrže, aby byly co nejtrvanlivější a bezpečné pro přepravu paliva. V článku se podíváme na výhody a nevýhody jednotlivých materiálů palivových nádrží.


Palivové nádrže pro TOM RACING

14.11.2022

Dodali jsme  palivové nádrže pro TOM RACING


10 tipů na kontrolu brzd pro řidiče náklaďáků a tahačů

21.10.2022

Špatně udržované brzdové systémy mohou snížit brzdný výkon a brzdnou dráhu velkých nákladních vozidel a autokarů, což představuje vážné riziko pro bezpečnost řidičů a veřejnosti. 


NOVĚ V NABÍDCE - OLEJE ORLEN

23.01.2020

ORLEN - nově v nabídce


NÁDRŽE PADOAN

03.05.2019