Vážení zákazníci,
Z důvodu údržby trafostanice a tím spojené odstávce elektřiny bude v pondělí 3.10.2022 naše společnost uzavřena. Všechny objednávky přijaté od pátku 30.9.2022 po 12:00 hod. budou expedovány až v úterý 4.10.22.
Děkujeme za pochopení.

Celkem 0 položek
0 Kč

OCELOVÉ NÁDRŽE

Bez nafty to nejede. Máte-li problém s nádrží, chtělo by to vyměnit za novou. Nabízíme prověřené ocelové palivové nádrže za skvělé ceny. 


V naší nabídce najdete ocelové nádrže pro starší náklaďáky a tahače i pro nejnovější kamiony. Vybírat můžete z různých typů a velikostí.

Ocelové palivové nádrže pro náklaďáky

Nabízíme ocelové palivové nádrže pro kamiony a nákladní automobily značek DAF, MAN, SCANIA, LIAZ, TATRA, MERCEDES. Nenašli jste svou značku? Nevadí. Rádi pro vás zajistíme nádrž, která padne vašemu automobilu jako ulitá. A pokud sháníte jen držáky na palivovou nádrž, pak jste tu také správně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Pomůžeme vám najít nejlepší ocelovou palivovou nádrž na váš kamion i náklaďák. Rádi vám také poradíme s výběrem dalšího vhodného příslušenství. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.