Celkem 0 položek
0 Kč

ZNAČENÍ VOZIDEL

Značení vozidel je důležitým aspektem provozu silniční dopravy. V souladu s legislativou musí být nákladní automobily označeny výstražnými tabulemi, které slouží k zabezpečení jejich provozu na silnicích. Výstražné tabule pro nákladní automobily obsahují důležité informace o povaze nákladu, jeho hmotnosti a dalších charakteristikách, které jsou nezbytné pro bezpečnou přepravu.


Správné značení vozidla také zvyšuje povědomí ostatních řidičů o přítomnosti nákladního vozidla na silnici a pomáhá minimalizovat riziko nehod.

Různé typy značení vozidel

Výstražné tabule se obvykle umisťují na zadní a boční stranu nákladního vozidla, aby byly dobře viditelné pro ostatní řidiče. Kromě toho mohou být použity další způsoby značení vozidel, jako jsou reflexní proužky, které zvyšují viditelnost vozidla za špatných světelných podmínek.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete kvalitní výstražné tabule na váš nákladní automobil nebo kamion a nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.