Celkem 0 položek
0 Kč

OCHRANNÉ RÁMY A NEREZOVÉ DOPLŇKY


Nabízíme ochranné rámy a nerezové doplňky pro váš nákladní automobil, dodávku i SUV. Chraňte sebe a své vozidlo ochranným rámem, který zpevní jeho konstrukci a výrazně vylepší i charakter vašeho vozu. Ochranné rámy na auta nejenže skvěle chrání, ale také zkrátka budí respekt na silnici i v terénu.

Ochranné rámy na kamiony

Pro nákladní automobily a kamiony nad 3,5 tuny nabízíme boční ochranné rámy, horní ochranné rámy i rohové ochranné rámy. Vybírat můžete kvalitní rámy předních výrobců pro značky Mercedes-Benz, Scania, Volvo, Renault, DAF, MAN a Ford.

Ochranné rámy pro dodávky

Ochranné rámy a nerezové doplňky nabízíme také pro dodávky Citroen Jumper, Ford, Fiat Ducato, Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen a Iveco. Zabraňte větším škodám na dodávce při nárazu, vyhněte se oděrkám. Ochranný rám na dodávku je skvělým bezpečnostním řešením.

Ochranné rámy pro SUV

SUV bez ochranného rámu snad ani nemůže vyjet na silnici. V naší nabídce najdete ochranné rámy pro SUV Chevrolet, Dacia, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Nissan a Subaru. Ochranné rámy a doplňky udělají z vašeho SUV ještě více bezpečný automobil.