Celkem 0 položek
0 Kč

ČISTIČE

Správná péče o vaše vozidlo začíná uvnitř. Čistící a odmašťovací prostředky jsou nezbytnou součástí údržby vašeho vozidla. Zatímco čističe jsou určeny k odstranění nečistot a mastnoty z různých povrchů, odmašťovače se zaměřují na odstranění olejů a těžkých znečištění. Je důležité vybrat ten správný produkt pro konkrétní účel.

V naší nabídce najdete široký výběr čističů a odmašťovačů, včetně univerzálního čističe, čističe na brzdy a aktivní pěny pro mechanické (bezdotykové) mytí nákladních vozidel. Každý produkt v naší nabídce je pečlivě vybrán pro svou účinnost a kvalitu.


Výhody použití kvalitních čisticích prostředků

Kvalitní čistící a odmašťovací prostředky přinášejí mnoho výhod. Kromě jejich účinnosti vám také poskytují jistotu bezpečnosti pro materiály vašeho vozidla a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete kvalitní čističe a odmašťovače pro váš nákladní automobil nebo kamion a nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.