Celkem 0 položek
0 Kč

ZIMNÍ

Zimní směs do ostřikovačů je nedocenitelný pomocník hlavně v zimních měsících a pak také v ranních hodinách jarních a podzimních měsíců, kdy teploty často klesají pod nulu.


Pokud na cesty vyrážíte ještě za tmy, nesmí vám chybět v ostřikovači. Zimní směs do ostřikovačů je speciální nemrznoucí kapalina, která je určená k čištění čelního skla, zadního skla a také světlometů v chladných měsících. Od letní směsi se liší složením, které vám zaručí nižší teplotu jejího tuhnutí. Vyrábí se sloučením vody, čistící příměsi a alkoholu. Právě alkohol se stará o to, aby tato čistící směs netuhla ani ve větších mrazech.

Kapalina do ostřikovačů je základní výbavou každého automobilu. A každý řidič ví, že je třeba ji pravidelně doplňovat. Abyste na to nemuseli až tak často myslet, zvolte ten správný objem. Pořiďte si zimní směs do ostřikovačů ve variantě 25 l. V nabídce máme dokonce i zimní směs do ostřikovačů v 60 l balení. Tato zimní varianta se obvykle používá od prvních mrazů až do konce jara. Tedy asi pět měsíců v roce. Tak si vyberte tu nejlepší pro vás.