Celkem 0 položek
0 Kč

Truck curtains - Classic (5in1), SCANIA R & G - HIGHLINE

Truck curtains - Classic (5in1), SCANIA R & G - HIGHLINE VYPRODÁNO 1 744,82 Kč vč. DPH 1 442 Kč bez DPH
Zboží není možné objednat. O jeho dostupnosti se informujte na mailu info@js-truckparts.cz nebo na telefonu +420 605 475 357.

Sada závěsů (Řada Classic) pro nákladní vozidla SCANIA R & G - HIGHLINE byla zhotovena z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje 100% nepropustnost slunečních paprsků. Díky tomuto výrobku bude mít Vaše vozidlo charakter a jedinečný vzhled a řidiči jiných nákladních vozů se budou se závistí dívat na interiér Vaší kabiny. Všechny značky a nápisy jsou vyšívané, díky čemuž jsou odolné proti oděru, závěsy lze prát při teplotě do 40*C. Montáž je velmi snadná. Závěsy postačí zavěsit na háčcích umístěných v kolejnicích (nemá-li Váš náklaďák háčky, je možné je zakoupit v našem obchodě). Ozdobná lišta se montuje na suchý zip. Ten je součástí sady a je třeba jej předtím přilepit k přednímu sklu.

Sada obsahuje:
- Dva přední závěsy (každý zakrývá boční sklo a polovinu předního).
- Zadní závěs (oddělující spací část kabiny).
- Ozdobná lišta.
- Polštář s vyšitým logem.
- Dva proužky upevňující zadní závěs.
- Sada montážních suchých zipů.

Před dokončením nákupu máte možnost zvolit libovolnou z dostupných barev: modrá, červená, šedá, zelená, hnědá, černá. Navíc v naší nabídce najdete mnoho jiných výrobků (z řady CLASSIC), což Vám umožní vybavit kabinu v jednotném stylu.

//rychlydotaz
//video