Celkem 0 položek
0 Kč

PŘÍDAVNÁ SVĚTLA


Zvyšte svou bezpečnost na silnici a prohlédněte si nabídku přídavných světel. Dobře vidět a být viděn při šeru a v noci je pro vaši klidnou jízdu důležité. Přídavná dálková světla a přídavná světla LED vás na dlouhých trasách nezradí. Námi nabízená přídavná světla vynikají dlouholetou životností, jsou z kvalitních materiálů a od předních světových výrobců osvětlení pro nákladní automobily.

Přídavná světla pro náklaďáky i osobáky

V naší nabídce najdete výborná a osvědčená přídavná světla TANGDE, SKYLED, SIM, X-VISION, LAZER, WAS, BRITAX, HELLA, STRANDS a další. Nakupujte pouze homologovaná světla a osvětlení s garancí kvality. Spolehněte se na přídavná světla stejně jako tisíce řidičů před vámi.

Kontaktujte nás

Máte flotilu kamionů, zabýváte se prodejem autodílů, provozujete servis? Pak vám můžeme nabídnout výrazné množstevní slevy za váš pravidelný nákup. Rádi vám také poradíme s výběrem vhodného přídavného světla pro váš nákladní automobil nebo kamion. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.