Celkem 0 položek
0 Kč

PRACOVNÍ SVĚTLA

Pokud hledáte LED přídavná pracovní světla ne jen na offroady, ale i pro pracovní stroje a nákladní automobily, nepřehlédněte naši nabídku.


Projděte si naše zboží z kategorie přídavných a pracovních LED světel. Snadno a rychle si tak můžete pořídit profesionální LED pracovní světla se všemi jejich výhodami. Jednoduše se montují, mají nízkou hmotnost a přitom jsou velice odolná. Oceníte především jejich svítivost a zajisté vám budou skvělým a spolehlivým pomocníkem v horších světelných podmínkách.

V naší nabídce pracovních světel naleznete univerzální pracovní i couvací světla, která jsou také opatřena magnetem a tak se dají hravě umístit na místo, které přesně potřebujete, tak abyste dobře viděli na svou práci. Vybrat správný typ můžete také podle požadované koncovky. Ať už je to třeba H4 nebo hledáte světlo s volným koncem, jistě u nás najdete to pravé.

A potřebujete-li poradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme a zodpovíme jakýkoliv dotaz, abychom vám pomohli s nákupem k vaší spokojenosti.