Celkem 0 položek
0 Kč

OBRYSOVÁ SVĚTLA A POZIČKY

Naše nabídka zahrnuje široký sortiment obrysových a pozičních světel, která nejen dodávají vašemu kamionu moderní vzhled, ale také zvyšují bezpečnost na silnici. Obrysová světla jsou důležitou součástí vaší výbavy, zvláště při jízdě za snížené viditelnosti nebo v noci. Tato světla vám pomáhají být lépe vidět ostatními řidiči a tím zvyšují bezpečnost na silnici.


Široký výběr obrysových světel a poziček

Vyberte si z různých typů a provedení obrysových a pozičních světel pro kamiony. Máme v nabídce jak klasická světla, tak i moderní LED svítidla, která nabízejí nižší spotřebu energie a dlouhou životnost. Bez ohledu na to, jaký typ světla preferujete, můžete se spolehnout na kvalitu našich produktů.

Všechna naše obrysová a poziční světla jsou vyrobena z odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům a mechanickému namáhání na silnici.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete kvalitní obrysová světla a pozičky pro váš nákladní automobil nebo kamion a nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.