Celkem 0 položek
0 Kč

Motorový olej Magnatec Diesel 5W-40 DPF 4L

Motorový olej Magnatec Diesel 5W-40 DPF 4L SKLADEM 1 335,84 Kč vč. DPH 1 104 Kč bez DPH  ks

Popis a použití:

Castrol Magnatec Diesel kombinuje technologii inteligentních molekul s určeným vznětovým motorem pro lepší úroveň ochrany, což udržuje efektivitu motoru a uchovává Váš vůz po delší dobu na jeho vrcholu. Testován a schválen ACEA a API dle uvedených specifikací. Castrol Magnatec Diesel 5W-40 B4 je vhodný pro použití v automobilových vznětových motorech, včetně přeplňovaných a vznětových motorů s mezichlazením, s přímým vstřikem, se vstřikováním Common Rail a motorů, které jsou vybaveny zařízením pro následné úpravy výfukových plynů včetně filtrů pevných částic, a všude tam, kde výrobce doporučuje oleje specifikace ACEA A3/B3, A3/B4, C3 nebo API CF. Schválen od Volkswagen a Mercedes Benz dle uvedených specifikací.

Specifické vlastnosti:

Inteligentní molekuly, které vědí, kam jít:

• Studie povrchu dokázaly, že inteligentní molekuly olej Magnatec Diesel přilnou na povrch v místě, kde nastane opotřebení.

• Vytvoří trvalou vrstvu ochrany tam, kde je to nejnutnější, včetně vaček a zdvihátek běžně náchylných k poškození.

• Měření ukázala, že Magnatec 5W-40 B4 poskytuje více ochrany než jiné oleje v kritické fázi startu.

• Inteligentní molekuly oleje Magnatec 5W-40 B4 ulpívají ve Vašem motoru a poskytují pevnou ochrannou vrstvu, která chrání motor v průběhu startu, a dále se váží na kovové povrchy a vytvářejí tak vyšší odolnost součástek motoru vůči opotřebení.

//rychlydotaz
//video