DOVOLENÁ
Vážení zákazníci, obchodní partneři
Dovolujeme si Vás informovat na plánovanou letní dovolenou, která proběhne v termínu od 26.7.do 13.8.2021. V tomto termínu bude naše provozovna uzavřena. Veškeré objednávky, telefonické a písemné dotazy začneme vyřizovat od 16.8.21.
V tomto termínu můžete u všech Vašich objednávek uplatnit slevu ve výši 5% při zadání slevového kódu DOVOLENA2021

Celkem 0 položek
0 Kč

Motorový olej EDGE Titanium 0W-30 4L

Motorový olej EDGE Titanium 0W-30 4L SKLADEM 2 255,44 Kč vč. DPH 1 864 Kč bez DPH  ks

Popis a použití:

EDGE 0W-30 je vysoce výkonný motorový olej poslední generace nové technologie firmy Castrol. EDGE 0W-30 je syntetický motorový olej s viskozitní třídou SAE 0W-30, který splňuje širokou škálu specifikací společností Mercedes, General Motors, BMW a VW. Tento olej byl speciálně vyvinut s výkonnostní rezervou, která zajišťuje déle trvající působení technologie při prodloužených intervalech výměny oleje až na 50.000 km. Po dobu servisního intervalu je dosahováno vysoké úspory paliva a ochrany proti otěru. Specifické vlastnosti:

• Snadný průtok a nižší provozní teplota. • Podává vynikající výkon po celou dobu nejdelších intervalů výměny oleje.

• Syntetická technologie.

Mísitelnost a likvidace:

Castrol EDGE 0W-30 je mísitelný se všemi značkovými motorovými oleji, které odpovídají specifikacím vydávaným výrobci automobilů. Vynikající výkonnost tohoto produktu však může být plně využita pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji. Použitý olej Castrol EDGE 0W-30 lze po výměně likvidovat stejně jako běžné oleje.

//rychlydotaz
//video