Celkem 0 položek
0 Kč

MADLA - KOULE NA VOLANT

Chcete mít plnou kontrolu nad svým nákladním automobilem? Pak se určitě podívejte na naši nabídku koulí na volant. V našem eshopu js-truckparts.cz najdete široký výběr madel na volant od nejlepších výrobců, které vám poskytnou lepší ergonomii a pohodlnější ovládání vozidla.


Kvalitní koule na volant

Naše koule na volant jsou vyrobená z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opotřebení a poškození. Díky ergonomickému tvaru jsou velmi pohodlná a zlepší vaši pozici u volantu.

Různé druhy madel

V naší nabídce najdete různé druhy madel na volant, které jsou určené pro různé typy nákladních automobilů. Nabízíme například madla na volant pro tahače, sklápěčky, návěsy a další. Vybírat si můžete také z různých barev a materiálů.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete kvalitní madlo na volant pro váš nákladní automobil nebo kamion a nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.