Celkem 0 položek
0 Kč

AUTOKOBERCE GUMOVÉ

Hledáte-li nové gumové autokoberce pro truck, jste tu správně. Na našem e-shopu najdete gumové koberce do kamionu od různých značek. Ať je potřebujete pro Volvo, DAF, Man, Iveco, Renault, Mercedes nebo Scania, u nás si jistě vyberete.


Gumové koberce pro řidiče a na místo spolujezdce

Vždy se jedná o dvoudílnou sadu gumového koberce pro řidiče a na místo spolujezdce. Gumové koberce jsou léty ostřílenou klasikou. Při nepříznivém počasí poskytují tu nejlepší ochranu. Vašemu kamionu tak neublíží ani déšť a sníh a dokonce ani bláto. Vaše nohy a především pak celá kabina díky nim zůstane v suchu. A ještě k tomu zabráníte rychlému opotřebení interiérové podlahy. Navíc se velice snadno udržují. Stačí je pouze vytřepat a vrátit zpět. Nebo v případě většího znečištění opláchnout vodou. Za pár minut je hotovo.

Gumové koberce jsou vyrobeny na míru dané značky a díky tomu skvěle zapadnou přesně tam, kam mají. Perforace a úchyty pak slouží k tomu, aby koberce neklouzaly. Použitý materiál z odolné gumy navíc zaručí, že se nebudou rolovat ani praskat. I v náročnějším provozu vydrží několik let.